Міжвідомча нарада

Міжвідомча нарада в прокуратурі Артемівського району м. Луганська
15.02.2013р. у прокуратурі Артемівського району м. Луганська відбулася міжвідомча нарада з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району.
В роботі наради брали участь заступник Державної податкової інспекції в Артемівському районі м. Луганська, начальник Управління пенсійного фонду України в Артемівському районі м. Луганська, заступник начальника відділу Територіальної державної інспекції з питань праці у Луганськійобласті, головний спеціаліст відділу оплати праці та зайнятості населення Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради, начальник Артемівського ВДВС Луганського МУЮ та заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Луганську.
На нараді заслуховувалось єдине проблемне питання — своєчасність виплати заробітної плати громадянам та погашення заборгованості із заробітної плати підприємствами району.
Також відмічалась робота прокуратури району, завдяки якій, заборгованість із заробітної плати в минулому році скоротилась майже вдвічі, та вказувалось на порушення та недоліки в роботі, які допускались органами виконавчої влади та контролю, у сфері оплати праці.
Свою точку зору щодо порушених на нараді питань висловили майже всі учасники наради.
За результатами міжвідомчої наради, прийнято відповідну постанову та розроблено низку заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та активізацію роботи на вказаному напрямку.
Прокурор прокуратури Артемівського району м. Луганська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*